Společenství mladých

Jsme společenství mladých ve věku 12 – 20 let, kteří se snaží společně nacházet cestu k Bohu. Během našich setkání se společně modlíme, diskutujeme nad duchovními texty ale také se sdílíme s problémy, které nás trápí a před které nás staví život v této podivné době.

Společně také organizujeme víkendové akce a letní tábory pro mladší děti ve farnosti.

kdy: každá druhá středa v podvečer

kde: fara v Novém Strašecí.

kontaktní osoba:

Jan Velička, tel. 723 339 018, email: velickajan05@seznam.cz

Letní setkání na faře pro děti

Letní setkání pro děti i letos bude. Věříme, že do začátku července se nařízení zmírní, abychom mohli uspořádat již 3. letní setkání na faře. Pomáhej nám Bůh. Cena pobytu (10 dní) činní 2 700 Kč. – V případě, že se nacházíte v tíživé životní situaci, tak je možnost, že by Farní charita NS finančně pomohla. (Platba za tábor bude vybírána až v červnu.) Zbývá 5 volných míst.

11. 5. 2021 Doba čtení: 1 minuta